Print

Ochrana Soukromí

WorldsLastChance®.com ("WorldsLastChance.com", "my", nebo, "nám") je pevně odhodláno chránit soukromí tvých osobních informací a poskytnout bezpečné prostředí pro naše uživatele. Z tohoto důvodu praktikujeme ochranu soukromí ("Privacy Policy"), která se týče našeho webu ("Site") a distribuce naších různých newsletterů.

WorldsLastChance.com nepronajímá, neprodává ani nesděluje osobní informace o tobě s druhými lidmi.

Informace, které shromažďujeme, a jak je používáme

WorldsLastChance.com shromažďuje informace od tebe z různých míst na Webu následujícím způsobem:

Členská registrace a Profil:

Aby měl přístup k určitým informacím a službám na tomto webu, musí se uživatel stát nejprve "členem" WorldsLastChance.com vyplněním našeho členského registračního formuláře. Během tohoto registračního procesu budeš požádán o informace jako je tvé jméno, emailová adresa, bydliště, telefonní číslo a datum narození; nebo bude tato informace posbírána s tvým svolením z některé ze sociálních sítí (Facebook, Gmail, Yahoo! nebo AOL). Jediný důvod pro shromáždění těchto informací je, abychom ti mohli zaslat naše členské dary na správnou adresu člena. World's Last Chance nepronajímá, neprodává ani nesdílí tvé osobní informace s nikým jiným.

Důležitá informace ohledně změny a aktualizace tvého členského profilu a emailových notifikací, které obdržíš.

Pokud se tvé profilové informace změní nebo si už nebudeš přát být Členem, můžeš svá osobní poskytnutá data opravit, upravit nebo smazat. To je možné učinit na stránce "Your Profile", kliknutím na tlačítko "Edit Your Profile & Notifications". Zde můžeš taky snadno změnit emailové notifikace, které dostáváš. Můžeš také jednostranně smazat tvůj osobní profil kliknutím na záložku "Delete Account" ve tvém profilu.

Možnost Pozastavení (Opt-out) nebo Odhlášení (Unsubscribe)

Máš možnost volby pozastavit nebo odhlásit se z kteréhokoliv našeho mailového streamu (Aktualizace a/nebo Transakční) kdykoliv rychle a snadno. Můžeš požádat o odhlášení z některého nebo ze všech mailových streamů následovně:

  1. Klikni na "Unsubscribe" v kterémkoliv emailu, jenž obdržíš od World's Last Chance a budeš odhlášen z daného emailového streamu.
  2. Pokud jsi členem WLC: běž do svého Profilu, zvol "Edit Profile & Notifications", a vyber "NO" pro jednu nebo obě možnosti příjmu emailu.
  3. Běž na stránku "Contact Us" (Kontaktuj nás) a požádej o odhlášení z některého nebo ze všech emailových streamů.
  4. Pošli nám email na adresu [email protected] a požádej o odhlášení z některého nebo ze všech emailových streamů.
  5. Napiš nám na adresu: World's Last Chance |  Sun Terrace House, Golden Rock  |  Liburd's Estate  |  Nevis, Saint Kitts and Nevis - a požádej o odhlášení z některého nebo ze všech emailových streamů.
  6. Zavolej nám na číslo: +1-869-469-3728 - a požádej o odhlášení z některého nebo ze všech emailových streamů.

WLC hluboce respektuje tvé soukromí a budeme ti posílat jen ty emaily, pro které se zaregistruješ.

Neváhej nás kontaktovat, pokud potřebuješ nějakou asistenci s odhlášením nebo přihlášením do některého z emailových streamů.

Bezpečnost

WorldsLastChance.com používá vhodné bezpečnostní metody pro ochranu dat, která jsou uloženy na našem serveru (serverech). Nicméně žádný bezpečnostní systém není nepřekonatelný. WorldsLastChance.com nemůže zaručit nebo garantovat bezpečnost svého serveru (serverů), ani nemůže zaručit, ani nemůže zaručit, že informace, které poskytneš, nebudou zachycené při přenosu na WorldsLastChance.com přes internet.

Jak nás kontaktovat

Pokud máš nějaké dotazy nebo připomínky ohledně těchto podmínek, pošli nám email na adresu [email protected].

World's Last Chance®  |  Sun Terrace House, Golden Rock  |  Liburd's Estate  |  Nevis, Saint Kitts and Nevis  | +1-869-469-3728

Děkujeme.